Satış

38 YILLIK TECRÜBE

Profesyonel iş tecrübesi ve süresi şirketlerin ne kadar stabil ve istikrarlı olduğunun kanıtıdır. Bizler sizlerden aldığımız karşılıklı işbirliği ve güven doğrultusunda profesyonel iş hayatımızda yıldır hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz.

Toshiba, Kyocera, Rex.Rotary, Lexmark,Samsung marka fotokopi, fax, plan kopya, renkli fotokopi,printer ve baskı makineleri Yalova İl ve İlçelerinde Tek Yetkili Bayii Yalova Simge Büro Makineleri 11 çalışanı ile 1984 yılından günümüze kopyalama işlemlerinizde ihtiyacınıza göre ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

2007 Yılı sonu ile birlikte artan Printer İhtiyaçları karşısında profesyonel yazıcılar ile Yalova, Orhangazi, Karamürsel Bölgesi Satış ve Teknik Servis anlaşması yaparak Müşterilerine çok daha geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyat sunmaktadır.

Satış öncesinde ve sonrasında, sunduğu doğaya ve insan sağlığına duyarlı ürünler ile kaliteli hizmetle koşulsuz tüketici mutluluğu hedefleyen Yalova Simge Büro Makineleri 11 kişiyi aşan uzman kadrosuyla satış, servis ve bakım hizmetleri ile sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

İşletmenizin ölçeği ne olursa olsun;satın almayı düşündüğünüz ürünlerde,

  • Kaliteli ürün
  • Yetkili ve Deneyimli Teknik Servis
  • Orjinal Yedek Parça
  • %100 Müşteri Memnuniyeti

esaslarıyla hizmet veren firmamıza danışmadan karar vermeyiniz.

Bize Ulaşın
icon

Adres: Rüstempaşa Mah. İsmet Acar Cad. No: 9/A Merkez 77200 YALOVA

telefon Tel: +90 226 811 32 86 | 0 226 814 25 23(pbx)
faks Fax: +90 226 812 05 83