Baskı Yönetimi ve Belge Güvenliği

İstediğiniz zaman, istediğiniz cihazdan kolayca yazdırın

Yazdırma BT’nin sıkıcı bir parçasıdır çünkü olması gerektiği için “sadece çalışması” gerekir. Yazılımlarımızda son kullanıcılarınız için yazdırmayı kolaylaştırmanızı ve yazdırma sürücülerini otomatik olarak dağıtarak hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlar. Sektör lideri üçüncü taraf entegrasyonları, kolay dokun ve bırak Find-Me yazdırma özellikleri mevcuttur.

Herşey çevrimiçi ve bulutta – Sürdürülebilir, güvenli ve kolay baskı yönetimi

Android, macOS, iOS ve Windows cihazlarında herhangi bir kombinasyonda sürücüsüz yazdırabiirsiniz. Tek ihtiyacınız olan e-posta adresleri. Toner tahminleri, bilgiler, hatırlatıcılar ve daha fazlası.

PaperCut Yazdırma Yönetimi

Yazdırma öncesi, sırasında ve sonrasında tüm belgeleri güvenceye alın

Kuruluşlar dijital verilerini korumak için bir servet harcarlar, ancak bir sızıntı bir belgeyi yazıcıda bırakmak kadar basit olabilir. Güvenliği yeni bir seviyeye taşımak için cihaz erişimini kontrol edin, güvenli baskı sürümü uygulayın, hatta baskı işlerinizi dijital olarak imzalayıp filigranlayın.

PaperCut Yazdırma Yönetimi

Çevre etkisi ve maliyetleri azaltın

Atık azaltma ve maliyet kontrolü bir sadece yaptırım kullanmakla ilgili değildir, kullanıcı davranışını ustaca değiştirmekle ilgilidir. Doküman yöneyim yazılımları, çift taraflı yazdırmayı teşvik etme, makul kullanım kotaları uygulama ve tam baskı için geri ödeme ve baskı ters ibraz politikaları gibi özelliklerle doludur.

Bize Ulaşın
icon

Adres: Rüstempaşa Mah. İsmet Acar Cad. No: 9/A Merkez 77200 YALOVA

telefon Tel: +90 226 811 32 86 | 0 226 814 25 23(pbx)
faks Fax: +90 226 812 05 83