Kopyabaşı Kiralama

♦ Sistem, en küçük kişisel yazıcıdan en yüksek kapasiteli dijital fotokopi makinesine kadar tüm ürünlerini kapsar. Tüm cihazların her türlü sarf malzemesi, yedek parçası, bakım anlaşma ve işçilik maliyetleri, kağıt hariç olmak üzere yerinde ve yedekli olarak karşılanır. Sistem ilk günkü baskı kalitesini garanti eder.

♦ Sözleşme süresi boyunca tüm yedek parçaları, işçilik ücretleri ve sarf malzemeleri ( Toner - Drum Ünitesi - Fırın Ünitesi - vb.)“Kopya Başı Birim Ücreti" dahilinde ücretsiz ve yedekli olarak karşılanır.

♦ Cihaz parkınızda bulunan ürünlerden aldığınız her bir sayfa baskı demek belirlenmiş birim fiyat demektir. Her ay sonu ürünlerinizde bulunan sayaçlar tarafımızdan okunur ve yapmış olduğunuz baskı miktarı ile kopya başı birim ücreti çarpılarak tarafınıza fatura edilir. Sistem, önce öde sonra kullan mantığını devre dışı bırakarak, önce kullan ve kullandığın kadarını üstelik daha uygun fiyat ile öde mantığını içermektedir. Üstelik kesilen faturaların içeriği hizmet olduğundan fatura bedelinin tamamını masraf olarak vergiden düşebilirsiniz.

♦ Sistem, önce kullan ve kullandığın kadarını öde mantığından yola çıkar, böylelikle sarf yedeklerinizin stok maliyeti yükünü sizin yerinize biz üzerimize alırız. Sizin kurumunuz bilgi işlem biriminizde sürekli sarf yedeği tarafımızca bulundurulur.

Sabit fiyat garantisi ve doküman yönetimi araçları ile uzun vadeli bütçe planlarınızı yanılma payı olmaksızın kolaylıkla yapabilirsiniz.

♦ Sözleşme süresi boyunca tüm ürünlerinizde ilk günkü baskı kalitesi ile çalışırsınız.

♦ Daha önce, sarf malzeme ve yedek parça temini, servis takibi, bakım anlaşma süreçleri takibi ve tüm bu ihtiyaçlar için uygun fiyat araştırması gibi konulara zaman ve enerji ayıran çalışanlarınız asli işleri ile daha verimli ilgilenme imkanına kavuşur.

golge22

KOPYA BAŞININ AVANTAJLARI

 • Dört yıl boyunca tüm baskı giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.
 • Sürpriz maliyetler ortadan kalkar.
 • Değişmesi gereken parçalar için sizin onayınıza ihtiyaç gerekmeksizin değişimlerinin gerekli olduğuna teknisyenimiz karar verir ve değiştirir. Parça değişimleri size ek bir maliyet getirmeyecektir.
 • Kullanım malzemelerini önce kullanır, yaptığınız baskı adedi kadar ödeme yaparsınız.
 • Toner vs. gibi sarf malzemelerini önceden alıp stok maliyetine katlanmak zorunda değilsiniz.
 • Stoklu çalışmak zorunda olduğunuz sarf malzemelerinin takibi ve kontrolü için iş gücü ve zaman harcamak zorunda kalmazsınız.

Sonuç olarak;

Kopya Başı Maliyet anlaşması ile kontrol etmeniz gereken tek unsur makinenizin kaliteli kopya verip vermediği olacaktır. Diğer tüm prosedürleri bir kenara bırakıp, dokümanlarınızı çoğaltırken sürpriz maliyetlerle karşılaşmayacağınızı bilmenin huzurunu yaşayacaksınız.

KOPYABAŞI BASKI FİYATLARIMIZI NEYE GÖRE BELİRLERİZ?

Baskı başı birim fiyatları tüm piyasada ortalama fiyatlara sahiptir, fakat bu durum aşağıda yazılı faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.En kalıcı ve sağlıklı çözüm, bilgi işlem ve biriminiz ile karşılıklı yapılan görüşmeler sonucunda netlik kazanacaktır.

 1. Renkli ya da siyah beyaz oluşu,
 2. Aylık baskı miktarı,
 3. İstenilen ya da kurulacak olan cihazın kapasitesi ve modeli,
 4. Makine adeti
 5. İstenilen yazılımlar ve çözümler
Bize Ulaşın
icon

Adres: Rüstempaşa Mah. İsmet Acar Cad. No: 9/A Merkez 77200 YALOVA

telefon Tel: +90 226 811 32 86 | 0 226 814 25 23(pbx)
faks Fax: +90 226 812 05 83